Mezinárodní přeprava

Green Spedition s.r.o. je česká přepravní společnost se specializací na kamionovou dopravu, která nabízí své služby již od roku 2016 a stále je úspěšně rozšiřuje a zkvalitňuje. Vnitrostátní a mezinárodní kamionová autodoprava je nedílnou součástí nabídky našich služeb. Přepravíme různé typy nákladů ze všech koutů České republiky na Vámi požadované místo určení. Naši řidiči jsou profesionálně vyškoleni a mají dlouholetou praxi v mezinárodní kamionové dopravě. Na základě Vašeho požadavku vytvoříme cenovou kalkulaci včetně možných termínů přepravy. Pro další informace zaměřené na vytíženost našich aut a volných termínů přepravy nás neváhejte kontaktovat.


  • zajištění dopravy po celé Evropě
  • zajištění expresní přepravy
  • zprostředkování spedičních služeb
  • přeprava zboží v širokém hmotnostním spektru od 1 kg do 24 tun
  • vlastní vozový park s počtem 7 nákladních vozidel
  • nabízí řadu dalších služeb

Co přepravujeme

Green Spedition s.r.o. přepravuje zboží od 1 kg do 24 tun, až 36 ks EUR palet. Veškeré přepravované zboží je pojištěno do výše 7.000.000,- Kč u pojišťovny Kooperativy.

Sledovací systém vozidel

Každé naše vozidlo je vybaveno systémem satelitního sledování, který slouží pro kontrolu trasy, počtu ujetých kilometrů, dodržování odpočinků atd. Slouží také pro externí účely firmy, jako je sdělení aktuální polohy nákladu zákazníka či přesnější stanovení doby jeho dodání.

Systém umožňuje vygenerovat přihlašovací heslo, které obdrží zákazník na vyžádání od dispečera. Pod tímto heslem se přihlásí na webové stránky, kde může sledovat polohu svého nákladu.

Pojištění nákladů

Dobré pojištění je základ

Samozřejmou součástí našich služeb je garance pojištění veškerého přepravovaného zboží. Zboží je pojištěno proti poškození i odcizení a pojištění pro obecnou odpovědnost včetně přepravovaných strojů a zařízení již použitých. V současné době jsme navýšili limit pojistného plnění na částku 7 milionů korun. Všechna vozidla jsou pojištěna povinným ručením a havarijním pojištěním vč. připojištění čelního skla.

Vozový park

Green Spedition s.r.o. disponuje vozovým parkem nákladních vozidel značky Mercedes-Benz. Krédem společnosti je pečovat o stávající vozy a stále rozšiřovat vozový park o nová vozidla. Na základě toho jsme schopni uspokojit specifické požadavky svých klientů.


5x Nákladní vozidlo o objemu 90 m3 a nosnosti 24 tun (vnitřní výška 2,75 m)
2x Dodávka o objemu 12 m3 a nosnosti do 3,5 tuny